míč






KORNICKÝ TURNAJ
Rok:

2016

(22. ročník turnaje v malé kopané.)

SOUPISKY MUŽSTEV

Sedliště - Malý M., Vaňous D. (3), Škeřík P. (3), Lněnička (10), Ostřížek (1), Faltys (6), Malý P., Laštovica

FK Kornice - Karlík ml., Chaloupka P., Javůrek M. (5), Süsser Michal (1), Leksa F. (4), Abrahám V. (1), Vojáček A. (1), Leksa A. (3), Vašina (4)

FC Polib Hrocha - Simon, Šípal, Seidenglanz (2), Randa M.,Randa J., Jasanský (5), Novotný J. (3), Novotný V. (11), Heger (2), Kysilko (4)

Strabag - Váně, Kočí, Koudela (1), Martinec, Novotný O. (3), Hladík O. (2), Madejewský (2), Bednář Petr

Aquafield - Hájek, Doubek, Háp M., Háp O., Hubinka (1), Jakubík (4), Krátký (1), Popelka (1), Stejskal

Hokejky.cz - Dvořák O. (1), Fajfr (1), Skalník, Vomočil F., Jirmásek, Budina, Pavlák P. (6), Jankovský

FC nám se nechce - Kulhavý, Lenoch V. (2), Petrus, Jiskra T., Schneider (1), Demele, Mahurský (1), Černý Kuba (1), Kučera (1), Karlík Michal

Černej balet - Samuel, Plch (1), Svatoš, Lipavský (3), Fogl, Strasser

(Čísla v závorkách u jednotlivých hráčů udávají celkový počet vstřelených branek na celém turnaji.)



ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH A PLAYOFF


SKUPINA A A1 A2 A3 A4 SKÓRE BODY POŘADÍ
A1 Aquafield x 3:3 1:0 0:8 4:11 4 3
A2 Strabag 3:3 x 3:1 0:3 6:7 4 2
A3 Černej balet 0:1 1:3 x 2:5 3:9 0 4
A4 Sokol Sedliště 8:0 3:0 5:2 x 16:2 9 1


SKUPINA B B1 B2 B3 B4 SKÓRE BODY POŘADÍ
B1 FC nám se nechce x 1:6 0:8 2:3 3:17 0 4
B2 FC Polib hrocha Choceň 6:1 x 3:1 6:1 15:3 9 1
B3 FK Kornice 8:0 1:3 x 6:0 15:3 6 2
B4 Hokejky.cz 3:2 1:6 0:6 x 4:14 3 3


ČTVRTFINÁLE
Sokol Sedliště FC nám se nechce 3:0
ČTVRTFINÁLE
Strabag Hokejky.cz 2:1

ČTVRTFINÁLE
Aquafield FK Kornice 2:2 (PK 2:1)

ČTVRTFINÁLE
Černej balet FC Polib hrocha 1:11

ZÁPAS O 7. MÍSTO
FC nám se nechce Černej balet 4:1

ZÁPAS O 5. MÍSTO
FK Kornice Hokejky.cz 2:3

SEMIFINÁLE
Sokol Sedliště Aquafield 5:1

SEMIFINÁLE
Strabag FC Polib hrocha 1:2

ZÁPAS O 3. MÍSTO
Aquafield Strabag 2:1

FINÁLE
Sokol Sedliště FC Polib hrocha Choceň 0:2

VÍTĚZ
FC Polib hrocha Choceň



KONEČNÉ POŘADÍ

1. FC Polib hrocha Choceň
2. Sokol Sedliště
3. Aquafield
4. Strabag
5. Hokejky.cz
6. FK Kornice
7. FC nám se nechce
8. Černý balet



INDIVIDUÁLNÍ CENY

Nejlepší střelec
Vladimír Novotný (FC Polib hrocha) - 11 branek

Nejlepší brankář
Pavel Váně (Strabag)






NAHORU
AKTUALITY | VÝSLEDKY | STATISTIKY | O TÝMU | SESTAVA | FOTOGALERIE | ODKAZY | INFO
Copyright © 2007-2016 FK Kornice. Všechna práva vyhrazena.
CZIN.eu