míč






KORNICKÝ TURNAJ
Rok:

2017

(23. ročník turnaje v malé kopané.)

SOUPISKY MUŽSTEV

Sedliště - Malý M., Novák P., Tobek (9), Gregor T., Ostřížek (1), Ondráček (1), Malý P. (3), Vašek O. (1)

FK Kornice - Karlík ml., Javůrek M. (2), Süsser Michal, Leksa F. (1), Abrahám V., Vojáček A., Leksa A. (3), Vašina (3), Toman R.

FC Polib hrocha Choceň - Děkan, Seidenglanz, Randa M. (3), Jasanský (2), Bálek (3), Houžvička T., Houžvička D., Jiráský M. (3), Hovorka (2)

Strabag - Šilhart, Horák (1), Koudela J., Koudela D., Zerzán, Bednář Petr (1), Roleček, Bican B. (1)

Satyři Choceň - Ehrenberger Jan (2), Heger (5), Novotný Vl. (4), Šípal (1), Sklenář D. (2), Sklenář M., Kratochvíl (10), Novák (1), Kubík

Gumové hadice - Dvořák O., Bažant M., Fuzik, Jirmásek (1), Kubeš, Pirkl O., Veselý, Joukl (1), Rumler T. (2)

Čelzí - Vít, Mahurský (1), Černý Kuba, Kučera (2), Řehák, Zvěřina, Dočkal (1), Hudec, Uher

Fantas galaktická Kárečka - Plch, Gregar (2), Pilař (3), Markl, Horáček (7), Svatoš (2), Bor (3), Skotálek (1)

(Čísla v závorkách u jednotlivých hráčů udávají celkový počet vstřelených branek na celém turnaji.)



ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH A PLAYOFF


SKUPINA A A1 A2 A3 A4 SKÓRE BODY POŘADÍ
A1 Čelzí x 0:10 1:2 0:1 1:13 0 4
A2 Satyři Choceň 10:0 x 4:0 5:1 19:1 9 1
A3 Gumové hadice 2:1 0:4 x 1:1 3:6 4 3
A4 Strabag 1:0 1:5 1:1 x 3:6 4 2
O pořadí na 2. a 3. místě ve skupině A rozhodly pokutové kopy, které Strabag vyhrál 3 : 1.

SKUPINA B B1 B2 B3 B4 SKÓRE BODY POŘADÍ
B1 Polib hrocha Choceň x 4:2 1:1 2:2 7:5 5 2
B2 Fantas galaktická Kárečka 2:4 x 5:1 3:1 10:6 6 1
B3 Sokol Sedliště 1:1 1:5 x 3:1 5:7 4 3
B4 FK Kornice 2:2 1:3 1:3 x 4:8 1 4


ČTVRTFINÁLE
Satyři Choceň FK Kornice 1:0
ČTVRTFINÁLE
Čelzí Kárečka 2:3

ČTVRTFINÁLE
Gumové hadice Polib hrocha 1:5

ČTVRTFINÁLE
Strabag Sokol Sedliště 0:6

ZÁPAS O 7. MÍSTO
FK Kornice Čelzí 5:1

ZÁPAS O 5. MÍSTO
Gumové hadice Strabag 4:3 (PK)

SEMIFINÁLE
Satyři Choceň Polib hrocha 0:1

SEMIFINÁLE
Sokol Sedliště Kárečka 1:3

ZÁPAS O 3. MÍSTO
Sokol Sedliště Satyři Choceň 3:5

FINÁLE
Polib hrocha Kárečka 0:2

VÍTĚZ
Fantas galaktická kárečka



KONEČNÉ POŘADÍ

1. Fantas galaktická Kárečka
2. FC Polib hrocha Choceň
3. Satyři Choceň
4. Sokol Sedliště
5. Gumové hadice
6. Strabag
7. FK Kornice
8. Čelzí



INDIVIDUÁLNÍ CENY

Nejlepší střelec
David Kratochvíl (Satyři) - 10 branek

Nejlepší brankář
Jan Ehrenberger (Satyři)






NAHORU
AKTUALITY | VÝSLEDKY | STATISTIKY | O TÝMU | SESTAVA | FOTOGALERIE | ODKAZY | INFO
Copyright © 2007-2016 FK Kornice. Všechna práva vyhrazena.
CZIN.eu