míč


VÝSLEDKY
Typ:
Rok:Rok 2021

Turnaj v malé kopané. Systém "každý s každým"

Sedliště
DATUM STARTOVNÉ POČET MUŽSTEV
kalendář 17.7.2021 mince 800,- Kč dres 7
SESTAVA OBČERSTVENÍ
Adam, Bedys, David Faltys, Jakub Černý, Jan Vít, Kiks, Papén, Sysel, Tomáš Novák, Vašut (6 zápasů), Tomáš Boštík (5 zápasů), Pačes (3 zápasy) Pívo Radegast a Polička, kýta, klobásy
ODEHRANÉ ZÁPASY VÝSLEDKY
FK KORNICE Tržek 1:1 
FK KORNICE FC Nám se nechce 0:1 
FK KORNICE Buryho mamby 1:0 
FK KORNICE Česká Třebová 0:0 
FK KORNICE Sokol Sedliště 0:1 
FK KORNICE Pohodáři Sedliště 0:0 
góly Adam (1), Tomáš Novák (1)

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
6. místo
Večer před turnajem se zdálo, že Kornice budou svoji účast muset zrušit pro malý počet hráčů. Ale předseda fotbalového kroužku získal Sloupeňáky, kteří původně chtěli postavit vlastní tým, a generální manažer zajistil Bedyse a jeho skorozeťáka. FK tak nakonec postavilo nejpočetnější tým turnaje o 12 kusech, což si pochvaloval hlavně generální manažer, kterému se moc hrát nechtělo.

První zápas s Tržkem se nesl ve znamení chaotické organizace hry a sehrávání se. Útočníci neproměnili řadu tutovek a po chybě kornického gólmana dosáhl Tržek nejen vyrovnání, ale i svého jediného bodu na turnaji.
Druhý zápas s nabuzenou omladinou byl dost vyhrocen a závěrečné oplácení hrozilo přerůst ve rvačku.
Ve třetím utkání dokázalo FK porazit pozdějšího vítěze turnaje Buryho mamby, což se nikomu jinému nepovedlo. FK proměnilo svoji jedinou šanci. Mamby netrefily prázdnou bránu, dvakrát nastřelily břevno apod...
Čtvrtý zápas s Českou Třebovou loví reportér marně ve své paměti, asi se tam nic podstatného neudálo.
V pátém zápase s málo početným domácím mužstvem přišel jeho hráč Dáca nejmladší s geniální taktikou. Sedliště hrály kornický beton, za celý zápas se dostaly jen do dvou brejků, ale i to jim stačilo.
Poslední utkání s Pohodáři bylo pohodové.
Papén byl nakonec ke svému překvapení vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Kornické jádro FK posílené fanklubem oslavovalo úspěchy týmu asi do půl druhé ráno. Tou dobou (jako obvykle) bylo na místě více Korničáků než domácích, takže vítězství v nejsilnější kornické disciplíně bylo dokonalé. Zvlášť když se tu Kuba rozhodl přenocovat.


Miniturnaj. Systém "každý s každým"

Kornice
DATUM STARTOVNÉ POČET MUŽSTEV
kalendář 26.6.2021 mince 0,- Kč dres 3
SESTAVA OBČERSTVENÍ
Karl von Backa, Lakatuš, Pítrs van der Kiks, Pačes, Papén, Sysel, Vašut Pívo Radegast, kořka, klobásy
ODEHRANÉ ZÁPASY VÝSLEDKY
FK KORNICE Sedliště 0:1 
FK KORNICE Sloupnice 1:4 
góly Sysel (1)

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
3. místo
Malým turnajem pro sousedy se snad pomalu obnovuje tradice pořádání kornických turnajů. Pro začátek bylo rozhodnuto pozvat jen Sloupnici a Sedliště, aby všechny týmy skončily na bedně.
Sedliště vzaly turnaj nejvážněji a přijely v plné sestavě. V úvodním zápase přehrály Sloupnici 4:0.
Domácí tým nastoupil bez přespolních posil a navíc se nedostavil ani nejlepší střelec. Generálnímu manažerovi se naštěstí podařilo na poslední chvíli angažovat veterána Karla von Backu, který výrazně posílil útok.
První zápas proti Sedlištím byl poměrně vyrovnaný se šancemi na obou stranách, slušela by mu remíza, ale o nejtěsnější výhře Sedlišť rozhodl gól v poslední minutě.
Druhý zápas proti Sloupnici byl zároveň i zápasem o druhé místo. Přestože Sloupnice byla hratelnějším soupeřem, nevyvíjelo se utkání pro domácí borce příznivě. Na první gól dokázali odpovědět, ale po obdržení druhé branky museli otevřít obranu a inkasovali další branky.
Po turnaji mělo podle původních plánů dojít na měření sil staré a mladé gardy Kornic, ale ani stará garda se nedostavila...
Zapíjení třetího místa probíhalo do druhé hodiny ranní. Došlo zde i k naplánování změn v rozmístění laviček v obci, ke kterému bylo přikročeno druhý den.


NAHORU
AKTUALITY | VÝSLEDKY | STATISTIKY | O TÝMU | SESTAVA | FOTOGALERIE | ODKAZY | INFO
Copyright © 2007-2020 FK Kornice. Všechna práva vyhrazena.
CZIN.eu