míč


VÝSLEDKY
Typ:
Rok:Rok 2022

Turnaj v malé kopané. Systém "každý s každým"

Sedliště
DATUM STARTOVNÉ POČET MUŽSTEV
kalendář 16.7.2022 mince 1000 dres 7
SESTAVA OBČERSTVENÍ
Čert, Gedys, Kuba Černý, Lenny, Lůďa, Pačes, Papén (6 zápasů), Myšina (4 zápasy), Mates Schneider (3 zápasy) Pívo, maso, slivka na nízkej tlak
ODEHRANÉ ZÁPASY VÝSLEDKY
FK KORNICE Slavoj 3:2 
FK KORNICE Jezevci 0:0 
FK KORNICE Buryho mamby 0:1 
FK KORNICE Pohodáři Sedliště 1:0 
FK KORNICE Janevim 1:1 
FK KORNICE Sokol Sedliště 0:2 
góly Pačes (2), Kuba (1), Gedys (1), Čert (1)

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
4. místo
Turnaj, na kterém podával Fotbalový kroužek Kornice solidní výkony, si budou všichni zúčastnění pamatovat především díky poslední minutě posledního zápasu, kdy sedlišťský obránce Lašta Lomihnát důrazně bránil kornického útočníka Myšinu...


Turnaj v malé kopané. Systém "každý s každým"

Kornice
DATUM STARTOVNÉ POČET MUŽSTEV
kalendář 25.6.2022 mince 0 dres 6
SESTAVA OBČERSTVENÍ
Adam, Kůča, Lenny, Lůďa, Myšina, Papén, Petr Eliáš, Sysel, Tomáš Boštík Pívo Radegast, krkovice, klobásy
ODEHRANÉ ZÁPASY VÝSLEDKY
FK KORNICE Sokol Sedliště 1:1 
FK KORNICE Jane! 3:1 
FK KORNICE Prouďáci 4:0 
FK KORNICE FC Nám se nechce 1:2 
FK KORNICE TJ Střemhlav 3:1 
góly Adam (3), Lenny (3), Myšina (2), Papén (2), Sysel (1), Tomáš Boštík (1)

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
3. místo
Turnaj ukončil dlouhá čekání. Kornický tým se mohl představit (notně prořídlým) fanouškům na domácí půdě po dlouhých pěti letech. A po ještě delších šesti letech dosáhl umístění na bedně. Výrazně tomu napomohl přesun některých hráčů z týmu mezi pořadatele a zajištění kvalitních přespolních posil. Předsedou kroužku slibovaná neprostupná obrana se sice nekonala, ale útočníci, kteří se moc nevraceli, dávali alespoň góly...

První utkání s věčným rivalem ze Sedlišť bylo dost smolné. Domácí borci nastřelili třikrát brankovou konstrukci a inkasovali vyrovnávací gól těsně před koncem, když se nechali přečíslit při závěrečném náporu Sedlišť, jejichž gólman se zapojil do útoku. O to víc mrzel neuznaný gól z autu, při kterém Sedlišťáci zapřeli teč.

Následovaly vítězné zápasy s týmy Jane! a Prouďáci, které měli domácí víceméně pod kontrolou.

Zápas s týmem složeným z litomyšlských dorostenců (FC Nám se nechce) byl trošku vyhrocenější, protože tvrdá hra domácích se technickým soupeřům nelíbila. Tvrdost FK k bodovému zisku nepomohla.

V posledním zápase již o moc nešlo, TJ Střemhlav (hráči z litomyšlského A-týmu) mělo jisté první místo, FK třetí. Střemhlav začal slavit již před zápasem, a tak přišel o neporazitelnost. V zápase šlo jen o krále střelců. Lenny, který se rozstřílel, v závěru potil krev, ale potřebný gól se mu dát nepovedlo.

Papén, který v bráně podával standardně kvalitní výkon a navíc dvakrát skóroval, byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Po turnaji se část domácích přesunula mezi obsluhu, a tak opravdová oslava úspěchu neproběhla. Z přespolních se zdrželi nejdéle dorostenci z Litomyšle a samozřejmě Sedlišťáci. Moc Korničáků se nedostavilo ani na večerní posezení, které skončilo v 1:15.


NAHORU
AKTUALITY | VÝSLEDKY | STATISTIKY | O TÝMU | SESTAVA | FOTOGALERIE | ODKAZY | INFO
Copyright © 2007-2020 FK Kornice. Všechna práva vyhrazena.
CZIN.eu